יום ראשון, 2 בספטמבר 2012

טרנד השועלים


טרנד השועלים או- השועל זה הינשוף החדש!

בשנים האחרונות ניתן לראות בעולם האופנה עיצובים רבים בהשראת חיות היער, כשבשנה האחרונה מיני עופות כמו ציפורים וינשופים שלטו בתחום בכנף רמה. אבל כעת רוחות הסתיו מביאות איתן סימנים של שינוי ומי שמשתלט על הזירה הוא השועל הפרוותי.

האתר הבריטי scion מציג בקולקציה החדשה שלו שפע של בדים ודוגמאות טפטים עם דוגמא של שועל חביב וצבעוני, שהאתר מגדיר כ- "שועל חברותי, נמוך וארוך". 
 

ניצני הטרנד הופיעו תחילה באביזרי אופנה, כמו תיקים ושרשראות, ומשם התקדמו לכריות, קופסאות אוכל, טפטים, שטיחים ותמונות וכעת הם נמצאים בכל מקום.

באתר אקססורייז פריטי אופנה רבים מתהדרים בדמותו של השועל- טבעות תכשיטים וגם גרביים ותיקים כמו בדוגמא להלן:

העיצוב עם דמויות השועלים וקונוטציות היער שהוא נושא מכתיב שימוש בצבעים כמו חום, ירוק זית ובורדו, שאפשר לראות עכשיו בקולקציות הסתיו של רשתות האופנה. דמות השועל יכולה להשתלב בסגנונות שונים של עיצוב פנים, החל מרטרו של שנות ה 70 ועד לסגנון כפרי. 

באתר אטסי מצאנו שלל שועלי רב:

 כריות שועלים: מימין של Supayana ומשמאל של Robinandmould

 מימין מגנטים עם ציפוי זכוכית של stucktogethermagnets ומשמאל מדבקות שועלים לחדרי הילדים (אבל לא רק) של tweetheartwallart

 

שועלים על כלי ההגשה! מימין צלחת של שועל סקרן  katiejspragg . משמאל שטיחון אמבט עם שועל רכוב על אופניו, של חברת darkcycleclothing

שועלים השתלטו גם על כפות רגלי הסלבס- בתמונה קרי מוליגן בנעלי שועלים של  tory burch 

טקסטיל שועלי במיוחד- המעצבים משמאל לימין: "Little Red Fox" של דורה, "Red Fox Stripes" של פונד ריפל, "Renaldo"של מומיה, "Foxen" של הולי זולינגר, "Good Night" של אנטוניאמנדה, "Fall is for Foxes" של Jgreenwalt;, "Foxes Large" של Em Wie Maike, "Forest Friends" של פאטיסולינג'ר, "Squirrel Sanctuary"


לסיום, סיפור עם מוסר השכל:
השועל המתוחכם עובר ליד עץ שעליו יושב עורב עם גבינה בפיו. הוא מחמיא לעורב באומרו שקולו כה יפה ושהוא בוודאי זמר מופלא. העורב שהדברים מחמיאים לו לא חושד בדבר ומתחיל לשיר. כתוצאה מהזמרה נופלת מפיו פרוסת הגבינה הישר לידי השועל, שנמלט מהמקום עם השלל. מכאן אנו למדים שיש להיזהר מדברי חנופה, לחשוב לפני מה שעושים ולא להיות שחצן.

אני אישית כבר מתכננת על כמה מהטפטים המקסימים האלה. 
מה דעתכם? תמהרו לאמץ את החיה החדשה בשכונה לביתכם או שתוותרו?

2 comments:

אנונימי אמר/ה...

טרנד השועלים שולט!

Itai Nathaniel אמר/ה...

הו, רעיון מעולה לעיצוב הבית שאני עכשיו משפץ.
למרות שזה קצת מפחיד ללכת לישון עם כ"כ הרבה שועלים סביבי.